1. Display Menu Menu
 1. GARDEN GOURMET®

  GARDEN GOURMET®
  Page structure: 

  VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O GARDEN GOURMET®

  Řada produktů GARDEN GOURMET® je ideální pro každého, kdo má chuť zakousnout se do šťavnatého kusu masa, ale zároveň mu leží na srdci jeho zdraví, životní prostředí a planeta, na které žijeme.

  Stále více lidí propadá kouzlu rostlinné a bezmasé stravy – někteří striktně, jiní patří mezi tzv. flexitariány, kteří omezují konzumaci masa příležitostně. Vegetariáni a vegani tak nejsou jediní, kdo vyhledává rostlinné alternativy masa.

  burger od garden gourmet

  V řadě produktů GARDEN GOURMET® najdete vše – od šťavnatého burgeru po křupavé nugetky. Z naší široké nabídky si vybere opravdu každý, ať už hledáte bezmasé či zcela rostlinné alternativy, které potěší každého zákazníka. Obohaťte svou nabídku o fantastické recepty a nabídněte svým hostům senzační kulinářský zážitek.

  Dobré na talíři i pro planetu

  Zejména mladší generace znepokojuje dopad živočišné produkce na Zemi, stále více lidí proto preferuje bezmasou stravu – striktně či příležitostně. I nám leží na srdci zdraví našich zákazníků i planety! Proto neustále vyvíjíme produkty GARDEN GOURMET® tak, aby měly co nejmenší dopad na životní prostředí a mohly si je vychutnávat i další generace.