Display Menu Menu
Maggi

MAGGI Šťáva Ke Kuřeti 6x0,75kg

"Chutná šťáva k zvýraznění chuti kuřete - nejčastěji podávaného masa v české a slovenské. Můžete ji použít k pečenému i grilovanému kuřeti, její chuťový profil je vhodný i pro přípravu kachní šťávy. Pro přípravu dušených a pečených pokrmů z drůbeže, k dotažení vlastních šťáv a omáček i pro zvýšení výpeku z masa. Vhodná i k podlévání masa při pečení a redukování šťáv. Doporučená příprava: Odvážené množství směsi vsypeme do odměřeného množství vroucí vody, zamícháme a přivedeme k varu. Vaříme na mírném ohni v nezakrytém hrnci 3 minuty. Občas zamícháme. Při použití výpeku dávkování přiměřeně snížíme. Velikost porce: 60 ml Dávkování: 46 g na 1 litr vody Výtěžnost: 16 litrů"

Od dob, kdy zakladatel značky MAGGI Julius Maggi přisel před více než 130 lety s vizí chutných a výživných potravin pro všechny, operuje MAGGI ve více než 86 zemích světa a neustále inovuje své výrobky tak, aby profesionálním šéfkuchařům pomáhaly držet krok s moderními trendy ve stravování.

Šťáva k pečenému a grilovanému kuřeti s vyšší výtěžností a nižším obsahem soli

SLOŽENÍ

Bramborový škrob, jodidovaná jedlá sůl (jedlá sůl, jodičnan draselný),  pšeničná mouka,  rostlinný bílkovinný hydrolyzát (pšeničný lepek, jedlá sůl, slunečnicový olej),  kuřecí tuk (kuřecí tuk 5,5 %, antioxidant: výtažky z rozmarýnu),  aromata,  cukr,  slepičí maso prášek (sušené slepičí maso 2,9 %, jodidovaná jedlá sůl: jedlá sůl, jodičnan draselný; antioxidant: výtažky z rozmarýnu), sušená mletá zelenina (cibule, česnek),  sušený kvasničný výtažek (kvasničný výtažek, jedlá sůl),  směs koření (sladká paprika, kurkuma),  barvivo (amoniak-sulfitový karamel).  % - vztaženo na obsah složky v celém výrobku. Může obsahovat mléko, vejce, sóju, celer a ryby.

 

INFORMACE PRO ALERGIKY

Alergenní složky

obiloviny obsahující lepek

Může obsahovat – křížová kontaminace

vejce a výrobky z nich, ryby a výrobky z nich, sójové boby (sója) a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj, celer a výrobky z něj

 

NUTRIČNÍ HODNOTY

Výživové hodnoty

Na 100 g

Energetická hodnota:

1362 kJ / 323 kcal

Tuky:

7,6 g

- z toho nasycené mastné kyseliny:

2,2 g

Sacharidy:

53 g

- z toho cukry:

5,3 g

Vláknina:

1,7 g

Bílkoviny:

10 g

Sůl:

22 g

INFORMACE O BALENÍ

SKU výrobku:                       12352078

Trvanlivost:                          12 měsíců

Hmotnost:                            0,7 kg          

Země výroby:                      SK

 

LOGISTICKÉ ÚDAJE

Hloubka

Výška

Šířka

Brutto váha

Netto váha

Počet ks

Ks

129 mm

110 mm

129 mm

746 g

700 g

1

Karton

396 mm

119 mm

290 mm

4,57 kg

4,2 kg

6

PAL

1 200 mm

983 mm

800 mm

360 kg

302,4 kg

432

 

Skladování: Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.