Kompletní kávový zážitek s NESCAFÉ

Čtvrtek, Květen 20, 2021

Přemýšlíte nad tím, jak dopřát svým zákazníkům nebo zaměstnancům prémiový kávový zážitek, a to přímo ve vašem podniku? Objevte kávové koutky NESCAFÉ!

 

Především poslední dobou se zdá, že svět utíká neuvěřitelnou rychlostí každý den. Ovšem pauzu na kávu…tu vám nikdo vzít nemůže. Jak lze získat excelentní kávový zážitek snadno a rychle?

Vášeň pro inovace a více než 80 let zkušeností značky NESCAFÉ propojily své síly, aby dokázaly, že pohodlí a kvalitu lze dohromady skloubit. To nejlépe dokazuje kávový koutek NESCAFÉ. Dokáže nabídnout kávu s sebou, která je připravena z čerstvých a kvalitních kávových zrn z udržitelného pěstování a zákazníky povzbudí jedinečný zážitkem. Kávový koutek bude pro vaši společnost představovat přidanou hodnotu a významnou konkurenční výhodu.

Kvalita NESCAFÉ ve vašem kávovém koutku

S NESCAFÉ pracujeme už více než 80 let na tom, abychom zajistili kvalitu v 5 500 šálcích kávy, které se konzumují každou vteřinu ve více než 180 zemích. NESCAFÉ představuje značku kávy, která nejvíce investuje do udržitelné výroby. Tím ale s inovacemi nekončí. S kávovými koutky NESCAFÉ a profi kávovary nabízíme luxusní kávový zážitek: delikátní aroma, krémová mléčná pěna a excelentní chuť v každém šálku kávy s sebou. Potěšení, které dokáže rozjasnit den.

Jednoduchá technologie, která nabízí unikátní zážitek

Plně automatické a uživatelsky přívětivé kávovary NESCAFÉ umožňují vašim zaměstnancům v kanceláři, či zákazníkům v restauraci, pekárně, hotelu a dalších provozech vytvořit prémiový kávový zážitek šitý na míru. Profesionální kávovary jsou v moderním elegantním designu, s digitálním displejem a s možností dalších technických doplňků, jako je mincovní systém a možnost bezhotovostních plateb. Součástí kávového řešení je i telemetrie pro sledování optimalizace zásob, reportů v reálném čase či hlášení chyb.

Kávový koutek pro váš podnik

Nabízíme různé varianty kávových koutků, které jsou schopny uspokojit potřeby každého podniku nebo kanceláře. Všechny kávové koutky NESCAFÉ disponují moderním a funkčním designem. Součástí kávového koutku Basic 1200 je uzamykatelná skříňka pro příslušenství, vyměnitelná magnetickou tabule, odpadkový koš a dominantní horní panel s podsvíceným logem.

Vyzkoušejte pomocí QR kódu níže, jak by u vás kávový koutek NESCAFÉ vypadal.

 

Profesionální kávovary

Prostorově kompaktní a přesto nepřehlédnutelné.

Zrnková káva

Zrnková káva té nejvyšší kvality.