Menu

Jiří Čad

Ambasador & Master Barista SCA Professional NP CZ&SK

„S dostatkem kávy není nic nemožné.“

Jiří Čad pracuje pro Nestlé Česko s.r.o. od roku 2008. Začínal na pozici obchodního zástupce, následně působil jako Area Sales Manager pro Českou republiku a v roce 2018 se přesunul na pozici Business Development Manager & Barista CZSK. Káva se stala doslova jeho koníčkem i hnacím motorem.

V roce 2019 se Jiřímu Čadovi podařilo v rámci baristického vzdělávání absolvovat první dvě certifikace pod záštitou SCA (organizace sdružující tisíce profesionálů v oblasti kávy). Díky průběžným a intenzivním přípravám v červenci 2020 úspěšně absolvoval závěrečný level SCA Barista Professional.

Další zkušenosti Jiří získává při pravidelných baristických školeních, které pořádá pro zákazníky a obchodní partnery. Stará se také o to, aby si koncový spotřebitel vždy vychutnal šálek správně připraveného espressa, ať už to bude kdekoliv. Jiří pečlivě vybírá a testuje nové produkty, které dále prezentuje nejen zákazníkům, ale i celému obchodnímu týmu nebo na veletrzích a partnerských eventech. Komunikace s lidmi, předávání znalostí a sdílení zkušeností je jeho každodenním chlebem.

Jirka denně vypije 2 espressa a půl litru filtrované kávy. S radostí připravuje kávu i pro své kolegy. Při přípravě kávy má rád čistotu a řídí se mottem: „S dostatkem kávy není nic nemožné“.