Nabízíme pronájem kompletního kávového řešení pro jakýkoliv druh provozu, tedy i pro ten váš. Pomůžeme vám ke spokojeným zákazníkům a vyšším ziskům.

Profesionální kávovary na míru

Ať už se poohlížíte po profi kávovaru do firmy, kanceláře, hotelu či restaurace, vyplatí se pořídit si pákový nebo automatický kávovar, se kterým můžete svým hostům, klientům či zaměstnancům servírovat šálek kávy té nejvyšší kvality. A proč kávovar kupovat, když si ho můžete bezplatně pronajmout? Připravujete alespoň 20 káv denně či více? Stačí splnit minimální množství odběru kávy a máte od nás i kompletní servis zdarma.

Poptat pronájem kávovaru

Pronájem kávovarů pro každou potřebu

Preferujete zrnkovou kávu a hledáte profi pákový kávovar a mlýnek na kávu, nebo automatický kávovar? Hledáte kávovary pro snídaňovou kávu do hotelu? Nebo vaši zákazníci vyžadují mléčné speciality z čerstvého mléka? Vyberte si plně automatický kávovar vyhovující vašim potřebám.

Kvalitní zrnková káva

Chcete připravovat silné espresso z čerstvě mleté zrnkové kávy? Oceníte ve svém provozu pestrou nabídků napojů, včetně mléčných specialit či kakaových nápojů? Vyberte si z naší široké nabídky kávy a dalších produktů.

Kávové koutky jako konkurenční výhoda

S kávovými koutky NESCAFÉ získáte konkurenční výhodu a dopřejte zákazníkům či zaměstnancům prémiový kávový zážitek. Vyberte si ze třech variant ten pravý.

Telemetrie - moderní cesta ke správě kávové spotřeby

Chcete sledovat spotřebu kávy na kávovaru v reálném čase, optimalizovat zásoby surovin a rozpoznat chybová hlášení? Pořiďte si kávovar s Telemetrií – technologií umožňující měření na dálku a dálkový přenos dat z kávovaru. Správa kávovaru je jednoduše možná i přes mobilní aplikaci.

POPTAT PRONÁJEM KÁVOVARU

Test kávovaru

Přemýšlíte nad výběrem a chutí kávy a rádi byste otestovali kávovar v provozu? Vyzkoušejte kávovar na 1-3 měsíce, a to zcela bez závazků, pouze za nákup testovacího balíčku surovin.

Zaškolení a technická podpora

Kávovar vám seřídíme, nastavíme a ukážeme, jak s ním pracovat. Náš barista Jiří Čad vás zaškolí a nabídne odbornou pomoc i inspirativní recepty v přípravě kávy. Díky spolehlivému kávovému řešení a bezplatnému servisu si váš zákazník vždy vychutná správně připravené espresso.

Obchodní a marketingové materiály

Pro zvýšení prodejů vám poskytneme plnou podporu při komunikaci na místě prodeje a přizpůsobíme ji vašim potřebám.

 

 

 


 

POPTAT PRONÁJEM KÁVOVARU