Láska se skrývá hned za rohem a možná to ani netušíte. I my máme zrnkovou kávu a komplexní řešení na její přípravu. Nejvyšší čas se zamilovat…

Za kvalitní zrno

Díky více než 80 letům historie a zkušeností víme, že na kvalitě každého kávového zrnka opravdu záleží. Značka NESCAFÉ® se stala nepřehlédnutelnou díky instantní kávě a získala si důvěru u lidí po celém světě. Chutě spotřebitelů se mění a my neustále zkvalitňujeme naši nabídku. Současně reagujeme na rostoucí zájem našich zákazníků po kávovém zrnu. Proto jsme v roce 2017 naše portfolio rozšířili o zrnkovou kávu. A jsme na ni právem hrdí - kávová zrna pečlivě a s láskou vybírají profesionální baristé.

Zrnkovou kávu dodáváme do čerpacích stanic, pekáren, kanceláří, hotelů a dalších gastro provozů. S kávou to zkrátka umíme a děláme vše pro vaši spokojenost.

Chci pronájem kávovaru

Kdykoliv a kdekoliv

Zakládáme si na kvalitě našich surovin a vysokém standardu, který dlouhodobě udržujeme. Díky tomu máte jistotu, že kdekoliv mimo domov si dáte zrnkovou kávu NESCAFÉ, nebudete zklamáni – bude mít stabilní chuťový profil a zpříjemní vám den.

Všestrannost a komplexnost

Hledáte dodavatele, který zvládne zastřešit vše od snídaňové kávy v hotelu po firemní coffee break? Díky našim znalostem kávy, orientaci na trhu a konzultaci s klienty jsme si nechali vyrobit vlastní typ profesionálních kávovarů, jejichž design i technické vlastnosti jsou vyladěny dle přání a požadavků našich zákazníků.

Péče o zákazníka

Poskytneme vám komplexní péči a služby ve všech oblastech, které s kávou souvisí. Naučíme vás správnou přípravu kávy a dodáme vám k tomu vše potřebné – od moderních technologií až po školení. Náš profesionální barista Jiří Čad s certifikací SCA vám rád nabídne konzultace i odbornou pomoc.

Chci pronájem kávovaru

 

Káva s lidskou tváří

Náš tým tvoří spolehliví lidé, kteří se o vás budou dlouhodobě starat. Vzájemná důvěra je pro nás klíčová a uděláme všechno pro to, abychom ji vytvořili a udrželi.

Ani šálek kávy nazmar

Díky našemu servisu se nestane, že by od vás zákazník či klient odešel bez své kávy. Pružně reagujeme na jakoukoliv situaci a díky našim servisním partnerům, kteří vám pomohou s jakýmkoliv technickým problémem, se nám to daří.

Férovost a stabilita

V roce 2010 jsme vstoupili do nové éry, která má za cíl jediné: zajistit, aby naše káva byla získávána od farmářů, kteří ji pěstují zodpovědně a s respektem. Také jsme ustáli mnoho krizí a žádná turbulentní doba neměla dopad na naše klienty. Můžete se na nás spolehnout – hlavně v časech, kdy je to nejvíce potřeba.

CHCI PRONÁJEM KÁVOVARU